تسمه کش های بادی و برقی چه تفاوتی باهم دارند

 دستگاه تسمه کش

سمه کش برقی و پنوماتیک
تسمه کش های برقی و پنوماتیک را تسمه کش دستی نیز می نامند که اندازه آنها کوچک است اما کاربردهای زیادی در صنعت و بسته بندی دارد.
نحوه کارکرد تسمه کش های برقی و پنوماتیک را بخوانید و در پاراگراف های زیر معرفی شده است.

تسمه کش Electric

تسمه کش های برقی در مدل ها و دسته های مختلف توسط شرکت ها و مارک های مختلف تولید می شوند و انواع مختلفی دارند.
انواع کتابچه راهنمای تسمه کش
تسمه کش دستی به دو مدل (ساده یا آنالوگ / قابل شارژ / بادی) تقسیم می شوند و هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند و می توانند در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

دستگاه ساده تسمه کش

ماشین ساده تسمه کش با نیروی دست کار می کند ، به این معنی که شما نوارهای اطراف کارتن یا محصول خود را کاملاً با دست می کشید و پس از پایان کار توسط تسمه کش ، بندها را به صورت دستی محکم می کنید و یکدیگر را مشت می کنید.

دستگاه های تسمه کش قابل شارژ

دستگاه های قابل شارژ تسمه کش توسط باتری هایی با ظرفیت های مختلف تغذیه می شوند ، به این معنی که می توانید باتری تسمه کش را تمام کنید و شارژ کنید و از آنها استفاده کنید.

دستگاه های پنوماتیک تسمه کش

این نوع تسمه کش ها با نیروی باد کار می کنند و باد هستند. شما برای بسته بندی محصول کمربند را درون دستگاه قرار می دهید و محصول توسط انرژی باد بسته بندی می شود و در آخرین مرحله دستگاه کمربندها را می کشد و محکم می کند و در انتها مشت می شود و به یکدیگر متصل می شود.

تسمه کش قیمت دستی
قیمت تسمه کش دستی با توجه به مدل های تسمه کش متفاوت است ، قیمت برخی از تسمه کش های ساخت خارجی بر اساس تورم و قیمت ارز گران یا ارزان می شود ، اما تسمه کش های داخلی ارزان تر از تسمه کش های خارجی هستند و ثبات قیمت بهتری دارند. آنها به این دلیل است که در کشور تولید می شوند و در برخی موارد ، تورم و قیمت های بالا ممکن است بر قیمت تسمه کش دستی تأثیر بگذارد.

حرف آخر
تسمه کش های دستی یکی از متداول ترین انواع تسمه کش ها هستند که در انواع و مدل های مختلف تولید می شوند و کاربردهای مختلفی دارند.
تسمه کش های دستی کاربردهای زیادی در ساخت ، کارگاه ها و انبارها دارند و نقش مهمی در بسته بندی کالاها و محصولات دارند.