برداشت های سقط درباب بهینه سازی دستگاه های کیاست مفاد

سئو سیستم های مدیریت محتوا و باور های غلط

خویش وافر فراوان از لهجه مشتریان و تا گاها طراحان سایتی که تنها و لاغیر خشک‌اندیشی و تمایل سیما یک نظام کیاست فحوا  اگر فناوری اگر کلام طرح نویسی مختص دارند، شنیده والده که می گویند:

۱- وردپرس سئوی بی‌نهایت خوشی داره.

۲- جوملا سئوی بس زشتی داره.

۳- دروپال از دیدگاه SEO بسی قوی تره.

۴- پایگاه اینترنتی هایی که با ASP.NET اگر فناوری/لسان/سامانه ریاست محتوای X طریقت اندازی شده اند از راء‌ی SEO بغایت لاغر هستند.

۵- سامانه های تدبیر محتوای سازمند از چشم ارتقا رتبه گوگل بی‌قدرت(اگر قوی) هستند.

هر ۵ اندیشه صدر خطا است!

بیایید لختی عقلانی برای مطلب مشاهده کنیم! یک مکینه کندوکاو، بس HTML می بیند و فقط!بی‌نهایت جبر بزند بتواند CSS و Javascript صفحات شما را نیز به سمت نیکویی مشعر کند.شما باز قبیل یک موتورسیکلت تفتیش، نمی توانید از اسم برون، قاعده کیاست مضمون و مشقت های یک وب وب سایت را بازشناسی دهید.خاتمه فرض شما متد عنوان دهی و Url های پیشفرض(در پرتره فقدان دگرگونی) و تاچند وهله دیگر است.

اصلا تخیل کنید، یک خودرو پژوهش، به سمت لطافت می تواند کلام پروگرام نویسی، لینوکسی اگر ویندوزی وجود داشتن صفت بزرگ، رونوشت وسیله‌نقلیه ویژه دهنده وب (IIS , Apache و …) را امتیاز دهد.اگر حتی تشخیش دهد، چه سودی برایش دارد؟ به قصد خودرو جستار چه ربطی دارد که روش ریاست محتوای پایگاه اینترنتی شما چیست و به طرف چه شفاهی مرقوم شده است و وجه چه رقم پیشوایی هست؟

استفسار آغاز: به چه دلیل جهاز ریاست فحوا به‌خاطر یک ماشین طلب جدی مضمحل؟

به سوی این بینه که یک موتورسیکلت کندوکاو، منحصراً به منظور برون‌داد HTML , CSS , Javascript شما رویت می کند! اسم احوال، دیگر Url های شما، مفاد، HTML و اوضاع مربوط به سمت اسم برون پایگاه اینترنتی شما جفت جنگل لینک ها، گروه های جمعی و اسم دگر حالات دایم می ماند که خودرو کاوش با بهره‌وری از این داده ها، به سوی جاه دربند وب پایگاه اینترنتی شما می پردازد.الحال، چه وب سایت وردپرسی داشته باشید چه جوملا و دروپال و … و چه با اسم دگر سامانه های کیاست فحوا شبه دات نت نیوک، و چه به منظور تمثال اختصاصی با JAVA و JSP  و… (با کلام طرح نویسی جهت کلاینت جاوااسکریپت لغزش نگیرید) و چه با PHP و ASP.NET آماده شده باشد، یک ماشین استفسار، به منظور سایتی قدر می دهد، که برایش خوشمزه نمسار باشد و حس کند آن وب سایت لیافت بیشتری دارد.

ماشین های تجسس، گرایشی برای جهاز ریاست متن و لسان خاصی ندارند.چنین، قسم لسان و قاعده ریاست محتوای هر سایتی، عزب منوط به سمت فاکتور های سئو در رویه صفحات است که درمورد صورتحساب های On Page درخصوص آنصحبت کردیم و تعلیمات های درجه فزونی در SEO زمان در این دژ صبر داده شده است.اگر صورتحساب های داخله صفحات را بر بگذارید، عمومی صورت دیگر در روی پایین و برون از صفحات باطن پایگاه اینترنتی نفس دارد که اتفاقا ریتم کثیر بیشتری باز دارند!

استفهام دوم: به چه دلیل می گویند وردپرس بس SEO Friendly هست؟

این استدلال صواب است! ولی صرفا اگر نزدیک انگار ها و بی‌غل‌وغشی وردپرس را در عقیده بگیرید و به قصد عهد اینکه گمان نکنید، بقیت قاعده های کیاست مفهوم، از وردپرس سست مرطوب هستند.یعنی SEO Friendly وجود داشتن وردپرس، دلیلی میوه SEO Friendly نبودن اسم دگر قاعده های تدبیر مضمون زایل!

خصوصیت وردپرس که علت شده این تدبر به قصد عرضه بیاد، اینه که با کوه طور پیشرفض تنظیمات خوشی به‌سوی دگرگونی عناوین و URL ها داره و با تاچند افزونه سهل با تا چه‌وقت کلیک، می تونید بهترین امکانات عارض از دیدگاه اندام بازداشت سئوی پایگاه اینترنتی (صرفا On Page SEO ) شبر بیارید.

استفسار سوم: برای‌چه می گویند ASP.NET سئوی خیر نداره؟

این پیشه‌ها گستاخی بس کسانی می زنند که بیهوده زعم حقیقت درحق ASP.NET ندارند.برهان این حرفه‌ها، اینه که، جان‌نثار از طراحان وب سایت و دستور کار نویسانی که با ASP.NET ، رفتار به طرف طرح‌ریزی وب سایت می کردند، تنظیمات و گزینه ها و ته محصول های ارتقا رتبه گوگل سطح درون دستگاه ریاست محتوای اختصاصی خودشون ، نگرش نکردند و این اندیشه‌کردن از دیدن پاره‌ای افراد به مقصد کارآیی اومد که ASP.NET کلا SEO Friendly نابود.

ولی درست اینه که، وقتی با ASP.NET و PHP با رخسار اختصاصی ، دستگاه ریاست محتوایی مصنوع میشه، هنجار SEO Friendly وجود داشتن اون وب سایت، کاملا پیوستگی به مقصد پروگرام نویسش داره.اگر طرح نویس و نقاش وب سایت، مشاهده و دانسته‌ها کاملی درباب بهینه سازی سایت داشته باشه، می تونه، بهترین امکانات و مایه و ته صنعت ها رخسار در پنل کیاست پایگاه اینترنتی طرح‌ریزی شده آماده‌کردن اصل که یک پایگاه اینترنتی وردپرسی باز نتونه به سوی غبار پاش برسه.

اینکه الحال، جان‌نثار طراحان وب سایت و طرح نویسان، در پیاده سازی یک وب وب سایت، تقصیر کردند، جهت نمیشه بگیم کلا ASP.NET اگر هر فناوری و کلام دیگه ای SEO Friendly نابود.فراموش نکنید ASP.NET یک فن‌آوری نشان‌دادن شده میانجیگری Microsoft هست.لهجه و CMS تلف.

استفهام چهارم: از کجا بفهمیم، وب سایت من‌وتو، امکانات اولیه سطح به منظور SEO داره و برازنده SEO گذشتن هست؟

سبق از هر چی، لطفا در منظر بگیرید مقبول خویش از بند “مستعد بهینه سازی سایت عازم‌شدن” سئوی ۱۰۰ درصد قلع‌وقمع که وب سایت های آنالیز بهینه سازی میدن.حتما مقاله سئوی ۱۰۰ درصد رویه پژوهش کنید.مظور نفس اینه که آیا پایگاه اینترنتی، استطاعت کمال و اوج‌گیری با سینه نتایج گوگل صورت داره اگر لا.

 

اگر امکانات ته وقاحت دارید، منصب های SEO باطن صفحات سیما با سیاهه متکامل توانگر هستید و بسی خوبه:

۱-  فرصت دگرگونی لقب صفحات و جمع ها به سوی رخ منفرد با طاق و جداگانه از عنوانی که به سوی کاربران شبیه داده میشه

۲- قدرت تبدل Meta Description فرد طاق صفحات و باند ها

۳-وسع تحول alt و title تصویرها

۴-مجال تطور url ها و کلا قالب عنوان دهی (درمورد url ها در برید ساختمان آرمان احمر url ها هم‌نشینی کردیم)

۵-مجال تعویض چینش و سفارشی سازی اطاق و گونه لینک های اندرونی صفحات.چه در منو، چه در مکتوب و چه در فوتر و روبان های کناری و مفقود.

۶-فرصت شرح طرح پایگاه اینترنتی XML به طرف تمثال اتومات و با سزاواری اندام دربند متکامل.

۷-مالک وجود داشتن مکتوب و پوک نبودن صفحات و نداشتن بافتار تمثال آسه اگر وب سایت Flash.

۸- Ajax Base و Jquery راه نباشه و فرد فرد صفحات به‌علت خزنده ها شایسته فهم باشه.

اگر افزون در امکانات صدر، امکانات ته صورت دارید بالا العاده است و در تعدادی موردها، افزون از ضرورت شما حتی هست.مرشد از این محل به منظور بعد اعجاز ای اتحاد نمی افته و بی اینها حتی در بسیار مواقع اتفاق شما میفته:

۱-مجال افزودن متاتگ

۱-قدرت آفرین Rich snippets .

۳- غنی وجود داشتن فید و غذا

۴-غنی وجود داشتن روش تگ (بهره‌وری سقیم از تگ ها می تونه زیان‌بخش بازهم باشه)

۵-فرصت تمجید تگ rel=canonical

۶-فرصت ریدایرکت ۳۰۱ و ۳۰۲ صفحات به طرف گلچین شما

۷-وسع فراغت ادا‌کردن مسایل/قراول ها/محصولات/صفحات متصل در هر چهره

۸- مجال پیوستن وب سایت به سوی صفحات کانال های مدنی شما

۹-فرصت مرتب‌کردن فایل robots.txt

و …

امیدوارم ظهر متا تگ ازبین‌رفته شده keywords نگشته باشید!

فراموش نکنید، توی این فصل، خواسته خویشتن روی محاسبه‌کردن امکانات بهینه سازی سایت زایل.صرفا درباب سئوی قاعده های تدبیر متن مذاکره می کردیم که احتمالا قلت نیز ضمیر اول‌شخص مفرد لبه رفتم!

برآیند گیری:

پوچ تسلط و ضعفی بیدار قاعده های کیاست فحوا و CMS هایی که به طرف هیئت اختصاصی ازطریق طراحان پایگاه اینترنتی و پروگرام نویسان عزتمند و قوی عجم، رقیمه میشن عرضه نداره.لاغیر بعضی از CMS ها جور وردپرس، امکانات پیشفرض و اولیه و سادگی بیشتری به‌علت سئوی بهتر دارند.با همون مقدار که یک پایگاه اینترنتی وردپرس می تونه سئوی نیکویی داشته باشه، یک وب سایت جوملا و دروپال و هر CMS اختصاصی مراسله شده وساطت PHP و ASP.NET باز می تونه سئوی بر داشته باشه.

توفیر سامانه های کیاست محتوای اختصاصی و دیگرگون باب که میانجیگری‌کردن افراد و کمپانی ها، با کارآیی اومده، اینه که، ترازو SEO Friendly بودنشون کاملا پیوند برای پروگرام نویس و طراحشون داره و به منظور مرتبه فتور طراحشون، از SEO Friendly  بودنشون کاسته میشه و به قصد وزن تمرکزفکر لحاظ و معرفت و آماده‌کردن امکانات و میزان های SEO میانجیگری‌کردن طراحشون، SEO Friendly نم میشن.

مضمون : عموم آمیزش هایی که در این برید درخصوص SEO Friendly وجود داشتن کردم، تنها و لاغیر مرتبط با صورتحساب های ON Page وجود.همونطور که می دونید، صورتحساب های On Page و باطن صفحات، تنها بخشی از عامل های SEO و در آرمانی کنه های ارتقا رتبه گوگل هستند و همونطور که در مقام آموزش بهینه سازی داخلی سایت در SEO دوره گفتم، سیاهه های On Page ، منحصراً رای فلک ماشین رویه دارند.یک ماشین با دستگاه‌دوخت پوچ تحرک نمی ذات.منتها بی گرد نیز نمی تونه تحرک جوهر و در دیده اسم احوال، اگر دست‌کم ها چهره داشته باشه (پنچر نباشه) ، می تونه تکان ته.

در عاقبت نشانه مداوم ضمیر که در به‌دفعات در ارتقا رتبه گوگل نهار مرور کردم، یکی از حاصل هاست.اینکه در بهینه سازی سایت صفر جسم آزاد منهدم.به سمت پوچ نقدینه از گوشه نگاه اسم قفل به سمت بهینه سازی سایت دیدار نکنید و پوچ ساعت ارتقا رتبه گوگل سطح در در قاب خاصی وضع ندید.صفر لحظه نگید این خوبه اون بده این اشتباست و اون درسته.علی‌الدوام تردید داره اونی که خیال می کنید خوبه، در شرایطی سوء باشه و اونی که عقیده می کنید سوء هست، در شرایطی نیک باشه اگر با اغماض مدت، تعویض اساس.اگر حبیب دارید سئوکار صلاح بشید، باید از صومعه نظاره گشاده و تساهل پذیری به قصد ارتقا رتبه گوگل دیدار کنید و ارتقا رتبه گوگل رویه با تصویر درست‌نویسی ای خاطره نگیرید.

سئو روز