کاشت مو تبریز ولی عصر در کلینیک حکیمان

کاشت مو تبریز ولی عصر در کلینیک حکیمان به ارایه خدمات پوست و مو و زیبایی به داوطلبان صورت می گیرد. درصد موفقیت حاصل شده در زمینه کاشت مو انجام یافته در کاشت مو تبریز ولی عصر (درمانگاه حکیمان) بیشتر از 955% است.

به عقیده متخصصان کاشت مو تبریز ولی عصر ضریب موفقیت کاشت مو در افراد مختلف به عوامل گوناگونی بستگی دارد از جمله این عوامل می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  1. جنس مو و نوع گرافت های بیمار
  2. مناسب بودن و وسعت ناحیه بانک مو
  3. کوچک و محدود بودن ناحیه طاسی
  4. مصرف یا عدم مصرف دخانیات توسط فرد
  5. وجود یا عدم موجود بیماری هایی از قبیل دیابت کنترل نشده، سابقه موی چرب و جوش در سر

کاشت مو تبریز ولیعصر در کلینیک کاشت موی حکیمان بصورت 100% تضمینی می باشد. در صورت رعایت کلیه دستورات پزشکی و مراقبت های بعد از کاشت مو و عدم وجود سابقه دیابت کنترل نشده و عدم مصرف سیگار و دخانیات، تقریبا 955% گرافت های کاشته شده رشد خواهند کرد. احتمال ریزش  موهای فرد که بصورت کرکی در آمده است وجود دارد که ربطی به کاشت مو نداشته و فقط به ژنتیک فرد و تیپ ریزش ارثی مو مرتبط می باشد.

کلیه مراجعین کاشت مو تبریز ولیعصر در کلینیک حکیمان از ویزیت رایگان پزشکان این مجموعه برخوردار می باشند.

همچنین در کاشت مو تبریز ولیعصر در صورت نیاز به انجام خدمات پی آر پی یا مزوتراپی برای داوطلبین کاشت مو از 50% تخفیفو در صورت نیاز به خدمات لیزری برای خود فرد یا اعضای خانواده شان نیز از 50% تخفیف برخوردار خواهند شد.

در اغلب موارد کاشت مو در مرحله دوم برای برخی افراد بعد از یک یا چند سال پس از کاشت مرحله اول لازم می باشد که در صورت مراجعه مجدد بیمار و افزایش قیمت کاشت مو از این بیماران همان قیمت قبلی دریافت خواهد شد.

کاشت مو تبریز ولیعصر تخفیف های ویژه کاشت مو به شرح زیر را برای مشتریان منظور می نماید:

  • 20 درصد تخفیف در صورت مراجعه در گروه های سه نفره
  • 10 درصد تخفیف بریا مراجعین از طریق سایت

کلینیک تخصصی حکیمان در تبریز، کوی ولی عصر، خیابان پروین اعتصامی، نرسیده به قنادی پاک، جنب ساختمان پزشکان، پلاک 50، طبقه اول واقع شده است.