دانلود کتاب اشتباهات هزینه دار سئو

یکی از بزرگترین مشکلات در حوزه سئو که حتی از مشکل عدم بهینه سازی وب سایت نیز خطرناک تر است، اشتباهاتی است که در هنگام سئو کردن وب سایت از وبمستران رخ می دهد و ممکن است سایت و تجارت آنلاین آن ها را نابود سازد! برای همین تصمیم گرفتیم در یک کتاب الکترونیک این مشکلات را دسته بندی کنیم و همه مواردی که در این چند سال در مواجهه با انواع سایت ها و وبمسترها دیده ایم را برای شما ارائه دهیم تا شما دیگر این اشتباهات را تکرار نکنید.

این کتاب اشتباهاتی را گوشزد می نماید که در سئو سایت شما تاثیرات مهلکی دارند. این موارد در قسمت های زیر ارائه شده اند:

  1. چرا اشتباهات سئو باعث می شوند که وبسایت شما موفق نشود؟
  2. اشتباهات مربوط به محتوا
  3. اشتباهات لینک سازی
  4. اشتباهات در  ایندکس صفحات وبسایت
  5. سلیقه و نیاز های کاربران را نادیده نگیرید
  6. اشتباهات درکار با ابزارهای تحلیلی
  7. اشتباهات در استفاده از شبکه های اجتماعی
  8. اشتباهات موجود در طراحی سایت
  9. سئو به عنوان مجموعه ای از فعالیت ها برای ارتقا موثر وبسایت

 

چرا اشتباهات سئو باعث می شوند که وبسایت شما موفق نشود؟
هـدف هر وبمسـتر و مدیر سایـت، کسـب سـود و منفعت از طریـق وبـسایت خـود می باشد. شـما فقط در صورتی می توانید وبسـایت خود را به رتبه های بالا ارتقا دهیـد که از قوانین و دسـتورالعمل های سئـو پیروی کنید. تفاوتی نمی کنـد که محتوای شـما به چه انـدازه جذاب و اسـتثنایی باشـد، اگر این محتوا با توجه به قوانین سئـو ایجاد نشـده باشد هیچ گاه به رتبه های بالا دسترسی نخواهید داشت! در این کتـاب اشـتباهات و خطاهـای رایج سئـو را برای شـما لیسـت کرده ایم تا بتوانید با اجتناب از آن هـا، وبسـایت خود را به رتبـه های بـالای موتورهـای جسـتجو برسـانید.

 

اما شما می توانید این کتاب را به صورت کاملا رایگان از سایت سئو به سبک ایرانی دانلود نمایید و با مطالعه آن، کسب و کار اینترنتی خودتان را از خطر نابودی نجات دهید!

 

برای دریافت لینک دانلود، ایمیل خود را وارد نمایید

منبع: http://www.3eo.ir/7482/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%A6%D9%88/